Letný tábor (2.stupeň)

Dňa 11.-15.7.2016 sa uskutočnil letný športovo - tanečný camp v Starej Ľubovni. Zúčastnili sa ho žiaci zo Základnej školy Valaliky aj zo Základnej školy Čaňa.


Bol to najlepší tábor, pre niektorých aj prvý.Stretli sa tam super ľudia a zažili sme veľa pekného. Najlepší učitelia, najlepší žiaci a samozrejme aj najlepšie spomienky. Boli sme tam ako jedna veľká rodina. Výborne sme sa okúpali vo Vyšných Ružbachoch, kde bolo naozaj dokonale. Navštívili sme aj Ľubovnianky hrad, na ktorom sa konalo perfektné predstavenie O sv. Cyprianovi. Každý večer sme mali o program postarané. Chodievali sme si zahrať volejbal, futbal, vybíjanú. Taktiež sme mali tanečné hodiny hip-hopu, ktoré boli úžasné. Konali sa aj dielne, v ktorých sme si mohli vyrobiť niečo z dreva, napríklad srdce, panáčika,drevenú lyžičku na med,rybičku... Mali sme aj perfektnú diskotéku, na ktorej sme oslavovali Norove narodeniny. Na záver tábora sme dostali za naše výkony aj ocenenia, z ktorých bol každý nadšený. Bol to jednoducho najlepší tábor plný zábavy a smiechu a myslím že nikto z nás neľutuje že tam bol.


Autor: Karolína Sajková

Pondelok, 11 Júl 2016 13:53

Copyright © 2023 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide