Po svete, po svojom

Dňa 16.11.2016 sa uskutočnila, pre žiakov 6. a 7. ročníka, geografická prednáška pod názvom "Po svete, po svojom"

60 minút so zatajeným dychom deti počúvali prednášku Lukáša Čecha, ktorý nám spestril obyčajný deň v škole. Deťom sprostredkoval vlastné skúsenosti a zážitky zo svojich ciest po celom svete. Prednáška bola zameraná hlavne na osobné zážitky z Južnej Ameriky a Ázie. Deťom poskytol náhľad do vlastnej fotogalérie. Pustil im aj video obyčajnej prechádzky so Sonkom (puma) v dažďovom pralese. Žiaci a učitelia neverili vlastným očiam, že len tak venčil pumu v džungli. V závere mu žiaci kládli vyčerpávajúce otázky.

Lukáš svojou prítomnosťou oživil naše hodiny geografie. Priniesol nový pohľad na dobrovoľníctvo, cestovanie, učenie jazykov a život ľudí v rôznych častiach sveta. Aj týmto spôsobom sa mu chceme poďakovať a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Autor: Mgr. Lucia Lešková

Streda, 16 November 2016 17:12