Vianočná pošta

Dňa 20.12.2016 sa na našej škole uskutočnila rozhlasová relácia pod názvom "Vianočná pošta", ktorú pre nás pripravili žiaci 7.A triedy pod vedením p. uč. Leškovej a p. zástupcu Hovanca.

Všetci žiaci 7.A triedy pomáhali pri vytvorení tejto vianočnej akcie. Na hodine výtvarnej výchovy sa naučili baliť vianočné darčeky, ktoré následne počas tejto akcie aj využili. Ozdobený vianočný stromček spolu s darčekmi a informačným paravánom umiestnili vo vstupnej hale školy. Žiaci v termíne od 5. decembra do 14. decembra mohli odovzdať vianočný pozdrav do krabice s názvom "Vianočná pošta".

Následne sa pošta vybrala a vybraní žiaci, ktorí moderovali rozhlásovú reláciu si pripravili potrebný materiál k jej uskutočneniu. Tak sa 22.12.2016 niesla počas prvej vyučovacej hodiny vianočná atmosféra zo školského rozhlasu. Pozdravy patrili nielen žiakom, ale aj učiteľom.

Autor: Mgr. Lucia Lešková

Štvrtok, 22 December 2016 10:44