Ples deviatakov

Ples deviatakov býva už tradične dlho očakávanou udalosťou v živote najstarších žiakov našej školy, na ktorú sa dlho tešia, ale i pripravujú.

Dievčatá zmenené na dámy a chlapci v oblekoch ako praví džentlmeni sa postavia pred svojich učiteľov, aby sa s nimi, po mnohokrát neľahkých rokoch učenia, rozlúčili. Nebolo tomu inak ani tento rok. Krásni mladí ľudia na prahu dospelosti zvládli svoj prvý valčík na výbornú a v rovnakom duchu pokračoval aj celý večer. Zábava vyvrcholila voľbou Kráľa a Kráľovnej plesu i záverečnou tombolou.

Poďakovanie patrí  predovšetkým triednym učiteľkám – Mgr. Kataríne Petríkovej a Mgr. Martine Kajatýovej, za skvelú organizáciu tohto večera a v neposlednom rade aj Mgr. Lenke Bačovej za vynikajúcu tanečnú prípravu.

Autor: Mgr. Martina Kajatýová

Piatok, 10 Február 2017 12:59