Beseda so spisovateľkou

Dňa 17.2.2017 sme si užili jednu celú hodinu v spoločnosti charizmatickej a vtipnej spisovateľky Gabriely Futovej.

Na besedu sa žiaci tretieho a štvrtého ročníka našej školy veľmi tešili. Pripravili si pre pani spisovateľku nielen kopu zvedavých otázok, ale i malé darčeky na pamiatku. Ako učiteľky, tak aj pani spisovateľka, sme sa obávali trocha rozpačitého začiatku či dokonca trápneho ticha. Naši žiaci nás nesklamali a od prvého okamihu sa veľa pýtali. Ak by mali možnosť, určite by ju vedeli zamestnať aj na ďalšiu hodinku. Stretnutie bolo veľmi srdečné, plné smiechu a detského nadšenia. Ochotne nám venovala nielen svoj čas a príbehy, ale i trpezlivo rozdala nemálo podpisov. Pani spisovateľke Futovej týmto zároveň ďakujeme, že v našich deťoch podnietila záujem o čítanie svojimi úžasnými knihami, čo povedzme si úprimne, v dnešnej dobe moderných technológií vôbec nie je jednoduchá záležitosť.

Piatok, 17 Február 2017 18:10