Jarné prázdniny – Volejbalový turnaj

Dňa 9.3.2017 aj napriek tomu, že boli prázdniny, vďaka našej pani učiteľke Bačovej, ktorá to všetko vymyslela, sme sa stretli v hale našej školy a zahrali si spolu volejbal.

 

Prišlo cca 21 dievčat a začalo sa napätie. Každá z nás sa do toho oprela naplno a s plným nasadením, aby to dopadlo čo najlepšie.

Ako to prebiehalo?

Začalo sa to všetko rozcvičkou, aj  keď po dlhom čase naše lenivé telá dostali zabrať, ale stálo  to za to. Potom prichádza rozdelenie do skupín a až potom sa začína skutočný zápas plný nasadenia. Natiahli sme sieť a išlo sa hrať. Po prvom podaní sme mali všetky motýle v bruchu, ale nejako sme to uhrali. Rozhodca bol spravodlivý. 


Plný rôznych pocitov a únavy sme si uvedomili, aký je vzácny tento čas strávený s priateľmi a pani učiteľkou .


Po dlhom bojovaní  prišla chvíľa vyhlásenia. Samozrejme, že musel byť niekto víťaz a niekto porazený. To ale nevadí, veď všetci zúčastnení sme boli vlastne víťazi , lebo sme sa cez prázdniny stretli a obetovali svoj voľný čas pre školu.  


Autor: Petra Máthé

Štvrtok, 09 Marec 2017 20:13

Copyright © 2019 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide