Školské kolo vo vybíjanej

22.2.2018 sme boli účastníkmi veľmi vzrušujúceho dňa. Naši žiaci tretieho a štvrtého ročníka sa zapojili do školského kola vo vybíjanej.

 

Turnaj sa odohral v priestoroch veľkej telocvične. Žiaci hrali miestami ako o život. Niekto by si mohol myslieť, že mladší žiaci mali miernu nevýhodu voči starším, no dnes sa to nepotvrdilo. Zjavne si triedne pani učiteľky dali záležať na ich príprave. Všetci sa veľmi snažili, zápasy boli vyrovnané a teda aj napínavé. Žiaci, ktorí priamo nehrali, povzbudzovali rovnako horlivo ako ich spolužiaci hrali na ihrisku. Je úžasné sledovať ako nám pred očami rastú nové športové talenty. Na ihrisku nechali celé svoje srdiečka, za čo boli aspoň symbolicky odmenení sladkosťou a dobrým pocitom zo športového doobedia.


Text: Mgr. Lenka Hudák Pilipová

Foto: Mgr. Mária TomováŠtvrtok, 22 Február 2018 06:51

Copyright © 2019 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide