Popoludnie s Martinom Kukučínom

Pri príležitosti 80-teho výročia úmrtia velikána slovenskej literatúry Martina Kukučína zorganizovali vyučujúce slovenského jazyka a literatúry literárnu súťaž. Mohli si v nej zmerať sily 4-členné družstvá žiakov 2.stupňa.


Súčasťou vedomostného kvízu bola aj výtvarná časť, v ktorej bolo úlohou žiakov spracovať ľubovoľnou technikou autorov portrét. Vznikli krásne dielka, ktoré si môžete pozrieť v našej galérii.


A ako sa umiestnili jednotlivé triedy?

Zo 44 žiakov na prvom mieste skončilo družstvo 7.B triedy, druhú priečku obsadili žiaci 7.A triedy a na treťom mieste bola 8.A trieda. Výhercom srdečne blahoželáme a tešíme sa už teraz na ďalšiu literárnu súťaž.


Autor: Mgr. Martina KajatýováStreda, 21 Február 2018 20:40

Copyright © 2019 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide