Popoludnie s kozmetičkou

Krása je pre dámy rovnako dôležitá v každom veku,či už majú -násť alebo viac rokov. Dôležité je ale vedieť,ako sa o seba starať, aby sme boli nielen krásne, ale aj zdravé.

Aj preto vo štvrtok, 29.11.2018, mali naše dievčatá možnosť zažiť "Popoludnie s kozmetičkou". Vďaka pani Stanke Sviatkovej, odborníčke v oblasti kozmetiky, si mohli dievčatá vyskúšať starostlivosť o pleť,dozvedieť sa mnohé zaujímavé informácie o čistení pleti, ale aj naučiť sa ,ako naša strava ovplyvňuje kvalitu našej pleti. Dievčatá sa živo zaujímali o túto tématiku. Z tohto príjemného stretnutia si každá účastníčka odniesla okrem množstva noviniek aj malý darček. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie!

Autor: Mgr. Martina Kajatýová

Štvrtok, 29 November 2018 13:48