Stolný tenis

Dňa 11.12.2018 nás navštívili zástupcovia Slovenského Stolnotenisového zväzu a Stolnotenisového oddielu Valaliky.

Po úvodnom privítaní všetkých prítomných a symbolického duelu pani riaditeľky a pána starostu sa začalo aktívne dopoludnie pre všetkých žiakov prvého a druhého ročníka :) Deti sa rozdelili do skupín a prechádzali rôzne pripravené stanovištia vo veľkej telocvični našej školy. Jednotlivé disciplíny boli veľmi zaujímavé, zábavné. Naši žiaci si mohli vyskúšať prípravné cvičenia v rámci stolnotenisových tréningov, do konca si zahrali samotný stolný tenis s majstrom Európy v tomto športe Alexandrom Valuchom, ktorý sa deťom s nadšením venoval. Na záver "tréningu" všetci žiaci dostali sladkú odmenu, diplom a podpisové karty na pamiatku tejto príjemnej športovej akcie.

Autor: Mgr. Veronika Perháčová

Utorok, 11 December 2018 10:53