Máme dvakrát bronz

V dňoch 20. - 21. marca 2019 sa uskutočnili Majstrovstvá SR Základných škôl v stolnom tenise. Podujatie sa konalo v Topoľčanoch.

Spolu sa zúčastnilo 15 družstiev: 7 družstiev chlapcov ( ZŠ Majcichov, ZŠ Topoľčany, ZŠ Slovenská Ves, ZŠ Valaliky) a 8 družstiev dievčat (ZŠ Čadca, ZŠ Vranov nad Topľou, ZŠ Kalinovo, ZŠ Bratislava, ZŠ Valaliky). Prvý deň sa hrali zápasy v skupine, obe naše mužstvá postúpili do semifinále.Nasledujúci deň nastúpili naše dievčatá proti ZŠ Bratislava. Stretnutie sa skončilo v prospech ZŠ Bratislava 4:1. Chlapci nastúpili proti ZŠ Topoľčany, s ktorými prehrali tiež 4:1.

Obe naše mužstvá bojovali o bronz čo sa im podarilo, takže  sme z majstrovstiev odchádzali s veľmi dobrým pocitom. Dievčatá aj chlapci zo Základnej  školy Valaliky  si domov priniesli bronzové medaily.

Deťom blahoželáme a prajeme do budúcnosti veľa športových úspechov.

Autor: Milan Sepeši

Streda, 20 Marec 2019 10:21