PONOŽKOVÁ VÝZVA

21. marec je Svetový deň Downovho syndrómu. V tomto školskom roku sa naša škola zapojila do „ponožkovej výzvy“, ktorú vyhlásila Nadácia downovho syndrómu.

V mesiaci marec sa naši žiaci mohli prostredníctvom pripravenej nástenky vo vestibule školy dozvedieť, že sa chystá „ponožková výzva“ a bližšie informácie o tom, čo je to downov syndróm.

Nastal 21. marec - v tento deň bolo našou úlohou obuť si dve rôznofarebné ponožky. Do výzvy sa zapojili učitelia, vedenie školy, nepedagogickí zamestnanci a samozrejme naši žiaci. Ponožkovú výzvu splnilo 299 žiakov našej školy, a takto sme spoločne v tento deň prejavili úctu ľudom trpiacim týmto syndrómom.

Autor: Mgr. Martina Pahulyiová

Štvrtok, 21 Marec 2019 11:13