Projekt tenis do škôl

Naša škola sa v tomto školskom roku 2018/2019 zapojila do projektu s názvom „Tenis do škôl“ organizovaného Slovenským tenisovým zväzom a Ministerstvom školstva vedy, výskumu a športu, ktorý je zameraný pre žiakov od 1.- 4. ročníka.


V rámci projektu sme obdržali pomôcky ako plastové tenisové rakety, penové loptičky, juniorské rakety, tenisové loptičky, minisieť. Tieto pomôcky sme využívali na hodinách telesnej a športovej výchovy so žiakmi primárneho vzdelávania. Hodiny tenisu náramne spestrili naše hodiny telesnej a športovej výchovy a žiaci sa na ne veľmi tešia.


Autor: Mgr. Klaudia Šándorová


Copyright © 2019 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide