Exkurzia do ZOO

Exkurzia do ZOO – Kavečany patrí k obľúbeným aktivitám našich žiakov. 17. mája 2019 sa exkurzie zúčastnili žiaci výherných tried v jarnom zbere papiera – 2.C, 2.A, 1.A.

Z nadšením sledovali kŕmenie tučniakov a tuleňov, tešili sa z hry malých opičiek a surikatov, ale očaril ich aj krásny chvost páva, živočíchy v teráriu, či oddychujúca levica. Všimli si mená adoptívnych rodičov pri niektorých zvieratkách a rozhodli sa, že sa zapoja do finančnej zbierky, ktorú organizuje naša škola, aby tiež získala certifikát - adoptívny rodič - pre niektoré zvieratko. Záver exkurzie si spestrili na preliezkach aj nákupom suvenírov a sladkostí.

Text: Mgr. Jana Vyrostková

Foto: