Letný tábor - 1.stupeň

Prvý júlový týždeň žiaci našej školy absolvovali denný letný tábor.

V pondelok sme preverili možnosti Detského sveta na Aničke. V utorok sme objavovali čaro vesmíru v planetáriu a trápili hlavičky v Technickom múzeu. Cestou sme ochutnali fantastickú zmrzlinu. Popoludní nás zastihlo aj krupobitie, našťastie len ako divákov spoza okien, počas minigolfu v Astórii. V stredu sme navštívili Gombaseckú jaskyňu a pohrali sa v jej blízkosti. Táborový týždeň sme zavŕšili na Dopravnom ihrisku, kde preukázali mnohí znalosti z premávky aj slušného a ohľaduplného správania. Chlapci si zahrali futbal na umelej tráve, dievčatá piknikovali na deke. Spoločne prevetrali bicykle a kolobežky, no asi najväčšej obľube sa tešili elektroautíčkam a skákaciemu hradu. Počasie nám prialo a usmiate tváre detí svedčili o príjemne strávenom čase. Už teraz sa tešíme na ten budúcoročný tábor.

Autor: Mgr. Lenka Hudák Pilipová

Pondelok, 01 Júl 2019 08:37