Športový deň

Pri príležitosti Dní obce Valaliky sa na našej škole konal športový deň.

 

V tento slnečný, horúci, júnový a fyzicky náročný deň si naši žiaci zasúťažili celkovo v 17 disciplínach, kde si zmerali sily so svojimi spolužiakmi. Okrem toho nám náš zaujímavý deň spestrila návšteva záchranky, kde sme sa dozvedeli ako pomôcť človeku v ťažkostiach, obzreli si záchranné auto zvnútra, ba dokonca sme si zastrieľali lukom. Tí najšikovnejší boli patrične odmenení medailami a inými vecnými cenami.


Text: Mgr. Klaudia Šándorová

Foto: PaedDr. Lucia Petrvalská


Piatok, 14 Jún 2019 18:08

Copyright © 2023 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide