Little Drama

V utorok 21.1. 2020sa na našej škole naši šiestaci premenili na hercov a priestory našej knižnice na divadlo.

Žiaci šiesteho ročníka si zahrali v predstaveniach v anglickom jazyku, ktoré si vybrali oni sami a zahrali si v scénkach ako Shrek, Chicken Licken príbeh o kuriatku, Dvanásti mesiačikovia, Spongebob či Simpsonovci. Vyskúšali si anglický jazyk trochu z inej stránky a veľmi sa im to páčilo. Tento už v poradí druhý ročník Little drama sa stáva u nás tradíciou a rok po roku sa zlepšujeme. Zažili sme taktiež i veľa zábavy, na ktorú budeme ešte dlho spomínať a tešíme sa na ďalší ročník.

Všetkým žiakom aj učiteľom anglického jazyka ďakujeme, pretože za našimi úspechmi stojí veľa snahy a prípravy zo strany žiakov aj učiteľov.

Autor: Mgr. Daniela Zajaková

Utorok, 21 Január 2020 09:41