Jarné prázdniny – Bricklandia a Kulturpark Košice

Počas jarných prázdnin trávili žiaci 1.a 2. ročníka svoj voľný čas v Košiciach. Navštívili sme Bricklandiu, kde sme si pozreli neuveriteľnú výstavu z LEGO kociek.


V priestoroch Bricklandie mali deti možnosť sa tiež zahrať s legom, vyskladať si zaujímavý obrázok podľa predlohy, alebo pomocou lega „obliecť“ bábiky „Lego Friends“. Po skvelej zábave sme sa presunuli do Kulturparku kde sa našim žiakom venovali odborníci na magnety, roboty a matematiku. Tu si deti vyskúšali zaujímavé pokusy s magnetickými predmetmi, tancovali s robotom a riešili zaujímavé matematické úlohy veselou formou. Naši žiaci sa domov vrátili s množstvom úžasných zážitkov a skvelou náladou. Veríme, že na tento krásny deň budú ešte dlho spomínať.


Autor: Mgr. Martina Pahulyiová


Utorok, 03 Marec 2020 11:02

Copyright © 2023 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide