GEO-kvíz

12.3.2020 sa žiaci II.stupňa zúčastnili zaujímavého vedomostného GEO-kvízu, ktorý sa na našej škole konal už po druhýkrát.

Zaujímavé otázky, obrázky a prekvapivé odpovede boli veľmi pekným spestrením nášho spoločného popoludnia. Vedomostný kvíz bol pripravený v dvoch kategóriách: pre 5. a 6. ročník a pre 7. až 9. ročník.

Otázky si pre našich žiakov pripravili pani učiteľka Petrvalská, Medviďová, Petríková a Pahulyiová.

V kategórií 5. a 6. ročník obsadili:

1.miesto: Veronika Hrežová Eliška Ščamborová, Oliver Borták, Matúš Petrík z 6.B

2.miesto: Alica Horváthová, Jaroslav Diabolko, Dominik Vargovčík, Dávid Vargovčík z 5.A

3.miesto: Andrea Gazdagová, Katarína Palenčárová, Natália Hurková, Martina Dzurková z 5.A

V kategórií 7. až 9. ročník obsadili:

1.miesto: Barbora Chrobáková, Liana Tegdová, Andrea DrotárováGabriel Brestovič z 9.B

2.miesto: Natália Lešková, Patrik Žiška, Dávid LeškoLukáš Kandra z 8.B

3.miesto: Aneta Antošová, Viktória Pirohová, Erik Čorňák, Dávid Béreš z 7.B

Víťazné skupinky si zo sebou domov odniesli pekné vecné ceny a zároveň i mnoho nových a zaujímavých informácií.

Tešíme sa, že i v tomto roku mal GEO-kvíz u našich žiakov úspech a spoločne si počkáme na mnoho ďalších zaujímavých otázok v budúcom školskom roku.

Text: Mgr. Pahulyiová

Foto: Mgr. Medviďová, Mgr. Pahulyiová