Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

Štedrosť a solidaritu prejavili naši žiaci i zamestnanci seniorom v domovoch dôchodcov.

Na výzvu podeliť sa a obdarovať starkých, ktorí možno ani nečakajú žiadny vianočný darček, sme reagovali veľmi pozitívne a radi sme sa zapojili. Ide o  celoslovenskú zbierku „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“. Jednoducho stačilo vianočne ozdobiť a naplniť krabicu od topánok rôznymi maličkosťami, ktoré potešia každého. Vložili sme niečo voňavé, niečo sladké či slané, niečo na čítanie či na zahriatie, niečo na pamiatku i ručne a s láskou napísaný vianočný pozdrav. Naša škola spoločne takto poteší 229 seniorov v domovoch pokojnej staroby. Všetci v týchto časoch potrebujeme lásku a pozornosť, ale zvlášť tí starí a osamelí.

Ďakujeme dobrým ľuďom, ktorí sa neváhali zapojiť a obdarovať druhých.

Autori: Mgr. Artimová, Mgr. Pahulyiová, Mgr. Petríková

Štvrtok, 03 December 2020 10:04