Logo pre tím Slovakia

Aj v tejto nie jednoduchej dobe sa snažíme, aby mali naši žiaci priestor a možnosť zapojiť sa do súťaží, ktoré prebiehajú v rámci predmetu výtvarná výchova. Prostredníctvom online hodín, ktoré sú dobrovoľné informujeme našich žiakov o aktuálnej ponuke súťaží.

Žiaci II. stupňa sa už zapojili do súťaže „Logo pre tím Slovakia“. Ide o návrh loga pre našich najlepších športovcov, ktorí našu republiku reprezentujú na najvyššej úrovni.

Veľmi zaujímavé logo vytvorila žiačka 9.B triedy Viktória Mitrová, ktorej práca je zverejnená k dátumu 21.1.2021 na facebookovej stránke pána Ivana Husára. Ivan Husár je štátnym tajomníkom pre šport na MŠ.

Držíme palce a želáme ešte veľa skvelých a tvorivých nápadov.

Autor: Mgr. Martina Pahulyiová

logo slovakia

Štvrtok, 21 Január 2021 08:15

Copyright © 2021 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.