Návšteva 1.ročníka

Kto  bol na návšteve ? No predsa škôlkári navštívili prvákov. Prváci ukázali, čo sa už od septembra naučili dscn4958m- čítať, písať, počítať, poznávať prírodu aj ľudské telo. Škôlkári si zas sadli do lavíc a vyskúšali si, ako to vyzerá na hodine matematiky. Presvedčili nás, že už poznajú farby, geometrické tvary aj číslice. Na slovenskom jazyku sa naučili písať písmeno a. Spoločne si aj zacvičili, zaspievali, nakreslili obrázok a dokonca sa vymenili darčeky, z ktorých mali všetci veľkú radosť. Tešíme sa na ďalšie stretnutie.

 

 Fotogaléria:


 

 

 

 

Piatok, 29 November 2013 11:39

Copyright © 2021 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide