September

"Zhora a či oddola, prišla správa do dvora. Či sa páči a či nie, že sa začne učenie. Zavčas rána za zory, všetky deti do školy..." (úryvok Ľ.Podjavorinská)

...A takto sa začal nový školský rok. V našom klube sme privítali nových kamarátov,  ktorých sme zoznámili s našou školou. Poučili sme ich o bezpečnej ceste do školy a spolu sme sa preniesli cez všetky štyri ročné obdobia. Záver septembra už tradične patrí Svetovému dňu mlieka v školách a pri jeho príležitosti sme si pochutnali na zdravých mliečnych výrobkoch a kojtejle, ktorý sme si spoločne urobili. Zaujímavosťou v tomto mesiaci bola návšteva putovného divadla, kde nám herci z Babadla stvárnili Príbehy o psíčkovi a mačičke.

Autor: Andrea Lajošová