Deň otvorených dverí ZŠ Valaliky

Škola je miestom pre všetkých- žiakov, učiteľov a rodičov. Občas však má aj široká verejnosť možnosť vstúpiť do jej priestorov a najlepšou príležitosťou je práve Deň otvorených dverí.

24.marca 2023 nás navštívilo mnoho „zvedavcov“, ktorí mohli v sprievode organizátorov-našich žiakov - nahliadnuť do odborných učební. Vyskúšali si pokusy z biológie, objavovali čaro fyziky, zoznamovali sa s cudzími jazykmi, pozreli si prezentácie a projekty našich šikovných detí, aspoň na chvíľku sa preniesli do sveta virtuálnej reality a mnoho ďalších aktivít, ktoré si pre nich pripravili naši učitelia. Tešíme sa, že medzi návštevníkmi boli aj naši budúci prváci a ich rodičia.

Autor: Mgr. Martina Kajatýová

Piatok, 24 Marec 2023 18:32