Školský výlet 9. ABC

Dňa 26. júna 2023 sa žiaci deviateho ročníka zúčastnili koncoročného výletu.

 

Spolu so svojimi učiteľmi navštívili klenot Vihorlatských vrchov – Morské oko. Po nenáročnej prechádzke okolo tretieho najväčšieho prírodného jazera na Slovensku, ktoré je zapísané do Svetového prírodného dedičstva UNESCO, sme sa presunuli k vodnej nádrži Zemplínska šírava. V miestnej reštaurácii rekreačného strediska Kaluža sme si vychutnali výborný obed a slnečné počasie nám umožnilo pokochať sa nádhernými výhľadmi na okolitú prírodu priamo z pláže.

                                                              

Autor: Mgr. Belásová, Mgr. Džadžovská, Mgr. Čabiňáková


Pondelok, 26 Jún 2023 05:51

Copyright © 2023 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide