Slávnostná rozlúčka s deviatakmi

Dňa 30. júna 2023 sa 51 deviatakov zúčastnilo slávnostnej rozlúčky so základnou školou.                    

 

Rozlúčka sa konala za účasti starostu obce, Ing. Š. Petríka, vedenia školy a učiteľského zboru. Po slávnostných príhovoroch boli našim deviatakom odovzdané ocenenia za výborný prospech a reprezentáciu školy. Našim tohtoročným absolventom, ktorí v septembri vstúpia do ďalšej etapy svojho života, prajeme hlavne pevné zdravie, šťastie, pevnú vôľu a veľa úspechov.

                                                            

Autor: Mgr. Belásová, Mgr. Džadžovská, Mgr. Čabiňáková


Piatok, 30 Jún 2023 05:59

Copyright © 2023 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide