Ôsmaci počas plánovanej predmetovej exkurzie navštívili Spišskú kapitulu.
Dozvedeli sme sa množstvo informácií z tohto regiónu, mali sme možnosť vidieť unikátnu knižnicu a taktiež sme si mohli vyskúšať hru na organ umiestnený na chóre Katedrály sv. Martina. V parku, ktorý je súčasťou tohto komplexu sme si mohli prostredníctvom fotografií pripomenúť návštevu sv. Jána Pavla II.
V čase obeda sme si urobili zastávku v Spišskej Novej Vsi, kde sme využili nákupné a reštauračné možnosti obchodného centra "Madaras" S dobrou náladou a pekným zážitkom sme sa vrátili domov.
Autor: Mgr. Martina Pahulyiová
Piatok, 08 Máj 2026 10:58
Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide