Október sa v našej škole niesol v duchu Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach.
Jeho storočnicu si súťažami pripomenuli žiaci 5., 6. a 7. ročníka. Piataci maľovali, šiestaci písali básne a siedmaci robili projekt. Porota vytvorená z viacerých učiteľov školy vybrala v každej kategórii tri najlepšie práce.
Ich autormi sú:
Michaela Ondíková 5.A, Nikola Lukáčová 5.B, Nina Juhászová 5.B
Dominik Ondík 6.A, Ema Hanzeľová 6.A, Barbora Čigášová 6.B
Lívia Jakubíková 7.A, Liana Labanská 7.A, Dominik Pahulyi 7.A.
Víťazom blahoželáme.
Autor: Mgr. Katarína Sýkorová
Utorok, 01 Október 2024 18:00
Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide