Letný tábor 2013/2014

 Aj tieto prázdniny sa uskutočnil LETNÝ TÁBOR. 


Tohtoročného letného tábora sa zúčastnilo tridsať žiakov našej ZŠ. Letný tábor 2014 sa začal  v pondelok 7. júla 2014 v športovej hale výtvarnými aktivitami a pokračovali sme hrami  v Detskom svete. Na ďalší deň sme si merali sily v športových súťažiach ako sú skoky vo vreci, hod kriketovou loptičkou, beh, ale aj florbal, basketbal, a bedminton. Každý oddiel si pripravil krátky kultúrny program, s ktorým potom vystúpil pred ostatnými oddielmi v rámci aktivity ,,Oddiel zabáva oddiel”. Tretí deň sme prežili na celodennom výlete v Spišskej Novej Vsi, kde sme navštívili vlastivedné múzeum, zoologickú záhradu a potom kaštieľ v Markušovciach. A keďnám v tento deň počasie neprialo, o hry a zábavu nebola núdza. Vo štvrtok sme navštívili kaštieľ Betliar a Gombaseckú jaskyňu. Posledný deň na nás čakali ľubovoľné hry, opekačka, sladkosti a pochvalný list za úspešné zvládnutie táborových úloh.


Pondelok, 07 Júl 2014 18:46

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide