Týždeň detských radostí 2014/2015

Po roku sme sa vybrali s našimi žiakmi na Týždeň detských radostí do českých Košťaň. Z Košíc sme vyrazili v nedeľu 24.5.2015. V Prahe sme sa stretli so slovenskými Košťanmi, ktorí s nami strávili najbližšie dni. Počas celého týždňa sme si užívali dni plné zábavy, úsmevu, smiechu, ale aj plaču. V pondelok sme navštívili lovecký zámok v Mstišove, v utorok sme podnikli celodenný výlet do Spolkovej republiky Nemecko - Drážďany, v stredu sme pokračovali túrou v Národnom parku Česke Švajčiarsko, v štrvrtok sme sa prechádzali ulicami Prahy a v piatok sme športovali v Košťanoch. Poobede začalo balenie a večer sme už sedeli v rýchliku, ktorý nás priviezol až do Košic. Celý Týždeň detských radosti sa skončil sobotným výstupom na železničnej stanici v Košiciach. 

 

Nedeľa, 24 Máj 2015 00:00

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide