Deň knižníc - ked knižnica ožíva

24. október už tradične patrí knižniciam. Je to deň, kedy sa viac než inokedy prebúdzajú školské knižnice k životu. Aj tá naša knižnica ožila. V jej priestoroch sa konala súťaž, ktorej podstatou bolo zdramatizovať vopred neznámy text. Výber bol skutočne bohatý a tak sa žiaci piateho až deviateho ročníka zmenili na rozprávkové bytosti – Budkáčika a Dubkáčika, Smelého Zajka či všetečnú Danku a Janku. Popasovali sa s textami aj sami so sebou a svojou trémou. A ako to celé dopadlo? Na prvom mieste skončilo družstvo ôsmeho ročníka, druhé miesto si vybojovali siedmaci a tretie miesto získali žiaci piateho ročníka.

Víťazom gratulujeme a už teraz sa tešíme na budúci rok!

Utorok, 25 Október 2011 00:00