December

Návšteva Lego výstavy – Bricklandia potešila každého žiaka. Cesta autobusom a prenádherná výstava najznámejšej  stavebnice na svete ohúrila všetky deti. Veľké mesto, vlakové koľajisko, westernové mestečko, vesmírny prístav, útok pirátov, spoznávanie príbehov postáv. Zahrali sme sa aj na pátračov. Najúspešnejší pátrači sa zahrali na sprievodcu elektrického vláčika.


Tri oriešky pre Popolušku je asi najznámejšia vianočná rozprávka. Trieda sa zmenila na krajčírsku dielňu a takéto vianočné ozdoby – oriešky sme si ušili. Vianočné ozdoby, pozdravy, Mikuláš, Vianočná pošta a príchod snehových vločiek privodili atmosféru pravej zimy.   


Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide