Deviatacky školský výlet

Vraví sa: „ Najprv práca- potom pláca.“ A v duchu tohto starého porekadla triedne učiteľky deviatakov pripravili pre svojich žiakov nezabudnuteľný školský výlet - ako odmenu za ich prácu počas celého školského roka. 

 

Za tri dni stihli navštíviť Energylandiu - úžasný zábavný park v Poľsku, prejsť si naše veľhory Tatry, vidieť expozíciu Múzea TANAP-u v Tatranskej Lomnici, vychutnať si atmosféru historického centra mesta Poprad a zároveň stráviť príjemný čas so svojimi spolužiakmi, s ktorými spoločne zdieľali 9 rokov rovnaké lavice. Bol to krásny výlet, na ktorý isto zostanú jedinečné spomienky.


Autor: Mgr. Martina KajatýováNedeľa, 25 Jún 2017 21:10

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide