Letný tábor (1.stupeň)

Aj tento školský rok sme usporiadali pre deti prvého stupňa Letný tábor. Bol to už 7. ročník. Každý rok sa tešíme stále väčšej účasti spokojných detí.


Tento rok si 43 detí preverilo svoju vytrvalosť pri výstupe na Kapušiansky hrad, v Kavečanskej ZOO sme sa dozvedeli niečo o našich lietajúcich dravcoch, obdivovali sme krásy Hájskych vodopádov, prezreli sme si očarujúci kaštieľ v Betliari a neďaleké Mauzóleum, v Rožňave sme sa osviežili chutnou zmrzlinou a v neposlednom rade absolvovali s úžasom v tvári aj prehliadku prešovského Solivaru, kde sme mali možnosť ochutnať kamennú soľ.


Autor: Mgr. Lenka Hudák PilipováPondelok, 03 Júl 2017 13:09

Copyright © 2023 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide