Október

Ani mesiac október v ŠKD nezaostával, bol naplnený zaujímavými aktivitami a jednou akciou, ktorá je pre tento mesiac podstatná. My vieme, že október je mesiac úcty k starším. Aj u nás sa konalo vystúpenie našich detí zo všetkých štyroch oddelení, ktorí sa predviedli a ukázali, ako krásne vedia spievať, recitovať a zahrať sa na ozajstných hercov. V tomto mesiaci sme sa venovali téme ovocie a zelenina a deti mali možnosť ochutnávať rôzne druhy ovocia naslepo. Taktiež ukázali aj svoje výtvarné schopnosti pri maľovaní ovocných košíkov. Boli sme aj vonku obdivovať prírodu, ktorá hýrila krásnymi jesennými farbami a zbierali sme listy, z ktorých sme vyrobili pekných ježkov. 
Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide