Piataci navštívili Nižnú Myšľu

Deň detí si žiaci 5.ročníka naplno užili v Nižnej Myšli.

 

Po krásnej prechádzke lesom a návšteve „Koscelka“ – pôdorysu kostolíka zo 14.stor., sme sa osviežili a zahrali si loptové hry, či bedminton. Našim žiakom sa tiež veľmi páčila opekačka, kde si každý opiekol svoj špekáčik a ulahodil tak svojmu brušku. Poslednou zastávkou tohto dňa bolo miestne múzeum, v ktorom sme si pozreli mnoho nájdených artefaktov z nášho okolia. Počasie nám prialo, a tak sme radi, že sme mohli prežiť skvelý deň plný zážitkov.


Autor: Mgr. Martina Pahulyiová


Piatok, 01 Jún 2018 08:28

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide