Ozdravno – poznávací pobyt v Taliansku

 

 Budapešť – San Marino – Benátky – Rimini
slnko – more – delfíny – zážitky

 italy flag

 

02. – 09. jún 2012

     Bolo tak super, že je ťažké vyjadriť to slovami. Mnohí boli pri mori prvýkrát a ich očakávania sa splnili v plnej miere. More je naozaj slané, všade plno piesku, na pláži otravní predavači, zjednávanie cien,  vynikajúca talianska kuchyňa, plážové športy ... jednoducho „kopa“ nezabudnuteľných zážitkov. No nebolo to len o vylihovaní na pláži. Boli sme aj na predstavení v delfináriu, kde sme mali delfíny na dosah ruky. Zoologická záhrada v Budapešti, historické San Marino a vodnými kanálmi pretkané Benátky  v nás zanechali zvláštne čaro. Už teraz sa tešíme na to, čo pre nás škola pripraví o rok.
A samozrejme poďakovanie patrí našim učiteľkám, ktoré našli  odvahu ísť s nami na túto cestu.

   

Sobota, 09 Jún 2012 00:00

Copyright © 2023 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide