Letný tábor - 1.stupeň

Po skončení školského roka sme sa stretli v letnom tábore, väčšina detí ho absolvovala prvý raz a z reakcií ich tvárí sa dalo ľahko vybadať, že ak to bude čo i len trošku možné, o rok sa uvidíme opäť.

 

Dalo by sa povedať, že už tradične sme otvorili tábor v Kavečanskej ZOO, kde sme si nielen prezreli príbytky zvierat a kŕmenie tuleňov, ale aj nový 3D film v Dinoparku s expozíciou pravekých jašterov. V utorok sme si preverili odvahu jazdou na koni v košickej jazdiarni, pozreli sa ako sa taký koník sedlá, kde spí a niektorí odvážnejší aj dali maškrtu akou je pre kone mrkva a suchý rožok. Neskôr sme šli ešte viac do výšin a obzreli sme si krásne Letecké múzeum. Budúci piloti naskákali do kokpitov a vyskúšali všetky klapky, kým sa krídla vládali hýbať. V ďalšie dni sme preverili nielen odvahu detí ale i ich vytrvalosť túrou a prehliadkou v Belianskej jaskyni, pofotili a čelili optickým ilúziám v Tricklandii a na záver sa zahrali na Indiánov v Údolí Manitou na Alpinke, kam sme sa dostali detskou historickou železničkou z Čermeľa. Plní zážitkov a dobrej nálady, ktorú sme načerpali v tohtoročnom letnom tábore môžeme naštartovať krásne prázdniny.


Autor: Mgr. Lenka Hudák Pilipová


Pondelok, 02 Júl 2018 15:10

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide