Ondrej z Košíc alebo Ako byť youtuberom

Je doba počítačov, notebookov, smartfonov a internetu. Tým žijú naše deti a preto sme sa im pokúsili priblížiť aj takýto život a prácu prostredníctvom známeho a veľmi ochotného youtubera Ondreja z Košíc.

Ondrej žiakom štvrtého ročníka ochotne v popoludňajších hodinách vysvetlil a priamo aj ukázal ako sa vyrába animované video. Mali možnosť sa toho zúčastniť, mnohí nám predviedli, že sú ozaj veľmi zruční a šikovní. Niektorí majú dobré nápady, iní zas ako sa vraví „dobré oko“. Ondrejovi rastie u nás do budúcna konkurencia.

Aj takéto zaujímavé a netradičné popoludnia vznikajú na základe spolupráce učiteľov prvého a druhého stupňa -  p. uč. Lešková, p.uč. Hudák Pilipová. Ondrej, ďakujeme aj tebe za vynikajúcu spoluprácu.

Link na video:  TU

Text: Mgr. Hudák Pilipová