Prenájom športovej haly pre verejnosť

Základná škola, Hlavná 165, Valaliky ponúka širokej verejnosti možnosť prenájmu športových priestorov, v ktorých sa dá hrať halový futbal, florbal, basketbal, volejbal, tenis, bedminton a podobné športové aktivity.

Prenájom športovej haly zahŕňa aj tri uzamykateľné šatne, uzamykateľné skrinky (stačí si doniesť vlastný visiaci zámok), toalety a sprchy. Súčasťou vybavenia telocvične sú aj bránky na rôzne športy, basketbalové koše, volejbalové stĺpy so sieťou, tenisová sieť, prípadne po dohode iné športové náčinie.

Počas víkendov je možné v priestoroch športovej haly usporadúvať rôzne turnaje a súťaže.

Cenník :

Veľká telocvičňa s rozmermi 17,5m x 36m   18.-€/ hod

Malá telocvičňa s rozmermi 11,5m x 17,5m   10.-€/ hod

Kontakt :

Ivana Nemčíková, správca

MT : 0917 668 142, 0908 479 343

Po vzájomnej dohode bude medzi prenajímateľom a nájomcom uzatvorená písomná zmluva o prenájme nebytových priestorov.

Mgr. Sýkorová Katarína, riaditeľka školy