Útulok

Dňa 17. apríla 2019 sme navštívili útulok pre zvieratká v Haniske pri Košiciach, ktorý spravuje občianske združenie Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov.


Spolu 44 žiakov našej školy sa zoznámilo s milými psími obyvateľmi útulku, ktorí mali obrovskú radosť z našej návštevy. Psíkom sme odovzdali „darčeky“– hlavne krmivo, deky a hračky, ale aj finančnú zbierku. Deti boli nadšené a našli si malých chlpatých kamarátov. Zároveň si vyskúšali venčenie psíka v okolí útulku. Všetci spoločne sme sa zhodli na tom, že útulok si zaslúži podporu a pomoc nielen našich detí, ale aj iných dobrých ľudí. 


Ďakujeme všetkým žiakom našej školy, ktorí sa zapojili do zbierky pre psí útulok.


Autor: Mgr. Jesenská, Mgr. Petríková


Streda, 17 Apríl 2019 19:40

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide