Výstava „Naše domáce zvieratká“

Pri príležitosti Dňa Zeme naši žiaci využili odpadový materiál na výrobu domáceho zvieratka.


Použili krabice, noviny, tégliky, fľaše, polystyrén, slamu, obaly na vajíčka, plastové kinder-vajíčka. Vytvorili krásne a nápadité výtvory. Výstava týchto domácich zvierat zdobila vestibul školy počas mesiacov apríl – máj. Tešili sme sa zo spoločnej práce, z nápadov a kreativity žiakov. Ďakujeme všetkým triedam, ktoré prispeli svojim výtvorom na túto veľmi milú a peknú výstavu.


Mgr. Katarína Petríková

Foto: Mgr. Martina Pahulyiová


Pondelok, 22 Apríl 2019 14:32

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide