Výlet Tatry - Hrebienok Ľadový Dóm – Tricklandia Starý Smokovec

Dňa 2.3. 2020 sa uskutočnil výlet žiakov 2. stupňa s cieľom Tatry – Starý Smokovec – Tricklandia – Hrebienok – Ľadový Dóm pod vedením p. učiteliek Adzimovej, Zajakovej a Belásovej.

 

Tento deň sme sa rozhodli stráviť v tatranskej prírode a zároveň užiť si čaro trikov a zabaviť sa v Tricklandii v Starom Smokovci. Po potulkách magickej Tricklandie sme sa lanovkou vybrali na Hrebienok, aby sme si pozreli krásy Ľadového Dómu, kde sa nachádzajú ľadové výtvory rôznych umelcov. Vracali sme sa plní zážitkov a radosti z celého dňa. Tešíme sa na ďalšie spoločné výlety.

 

Výletom zdar......

 

Autor: Mgr. Daniela Zajaková

Pondelok, 02 Marec 2020 07:19

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide