Jarná dekorácia – výstava prác žiakov II. stupňa

 Vo vzduchu už cítiť jarný, svieži vzduch a tak sme sa v túto jar rozhodli skrášliť náš vestibul jarnou dekoráciou.

 

Dekoráciu si naaranžovali žiaci II. stupňa. Vestibul našej školy sa tak premenil na krásnu, pestrofarebnú a milú výstavu. Pri jednotlivých prácach sa zastavia malý i veľký. Obdivujú obrazy, košíky, kvietky, zajačiky i kraslice.  Aj v tomto ročnom období, pre ktoré sú typické rôzne farby a sviežosť, naši žiaci ukázali fantáziu a chuť vytvoriť niečo zaujímavé.

 

Autor: Mgr. Martina Pahulyiová


Pondelok, 09 Marec 2020 11:15

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide