Krajské zápolenie vo futsale

Chlapci druhého stupňa zvíťazili na okresnom kole vo futsale pod vedením pána učiteľa Pulena a prebojovali sa na krajské kolo.


20. februára sa 10 našich žiakov zúčastnilo krajského kola v Spišskej Novej Vsi. V náročných zápasoch s najlepšími tímami, ktoré sú často zložené z chlapcov zo športových klubov a škôl sa naši žiaci nedali zahanbiť. Avšak pravidlá spôsobili, že hoci naši chlapci získali dostatok bodov, nepostúpili zo skupiny, tak sklamaní obsadili 5. miesto. Ale pre valalickú školu to bola krásna reklama a reprezentácia medzi najlepšími školami Východného Slovenska.


Autor: Mgr. Pavol Kacvinský


Štvrtok, 20 Február 2020 06:48

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide