November

Tento mesiac sme odštartovali témou o lesnom spoločenstve. Poznávali sme zvieratká, ktoré v lese žijú a rozprávali sme o tom, ako sa máme v lese správať. Keďže sa blíži zima, chceli sme vtáčikom pomôcť, preto sme pre nich vyrobili vtáčie búdky a kŕmidlá. Jeden týždeň sme sa venovali známej knihe „O psíčkovi a mačičke“. Rôznymi technikami, ako sú práca s odpadovým materiálom, farebným papierom či maľovaním si každý vyrobil svojho psíka či mačičku. V závere mesiaca sme nasadli do rakety a odleteli do vesmíru, kde sme poznávali jeho nekonečné tajomstvá.


Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide