Školský výlet - 8.ročník

V dňoch 23.6. – 25.6.2021 sme spolu s našimi ôsmakmi absolvovali školský výlet, ktorý bol rozdelený do troch dní.

V prvý deň sme sa išli schladiť do prírody k Hájskym vodopádom. Tu sme sa zastavili pri soche, ktorá slúžila ako rekvizita k filmu „Za nepriateľskou líniou“. Potom sme si urobili nenáročnú prechádzku po lese a spríjemnili si horúci letný deň v blízkosti vodopádov.

Druhý deň školského výletu sme strávili v kine OC OPTIMA, kde sme si pozreli akčný film „Rýchlo a zbesilo 9“.

Posledný deň sme opäť trávili vo voľnej prírode – v Archeoskanzene Nižná Myšľa. Absolvovali sme prehliadku archeoskanzenu v spoločnosti mladého študenta, ktorý študuje archeológiu v Nitre. Žiaci mali možnosť zúčastniť sa opekačky a potom sa venovali rôznym voľno-časovým aktivitám (futbal, spoločenské hry).

Sme radi, že sme v posledných horúcich dňoch školského roka mohli tráviť spoločný čas vo voľnej prírode.

Autor: Mgr. Martina Pahulyiová

Streda, 23 Jún 2021 13:08