Október

Október nám doprial ešte krásne  jesenné počasie, ktoré si deti užili na detskom ihrisku v Geči, ale aj prechádzkami v okolí našej školy. Október - Mesiac úcty k starším - k tomuto sviatku žiaci s láskou vyrábali darčeky pre svojich starých rodičov. Tento mesiac bol na témy v ŠKD pestrý. Mali sme ochutnávku ovocia ale deti tvorili aj ovocie na papieri. Výroba šarkanov, ktorá nepochybne patrí k jeseni. Október sme uzatvorili veselo a to Tekvičkovou párty, na ktorej nesmeli chýbať masky, súťaže, diskotéka ale aj malé občerstvenie - zabavili sa nielen žiaci ale aj pani vychovávateľky.Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide