Do školy na bicykli

Aj v tomto roku sme sa zapojili do celoslovenského projektu „Do školy na bicykli“.

Žiaci, pedagogickí aj nepedagogickí zamestnanci mohli v období trvania projektu využiť na prepravu do školy či práce napríklad bicykel, kolobežku, alebo prísť jednoducho peši. Cieľom projektu je uprednostniť práve takýto spôsob prepravy. Projekt našej školy si môžete pozrieť na tomto odkaze:

V období počas trvania projektu vyučujúci aplikovali túto tému do vyučovacích predmetov. Vytvorili rôzne cvičenia, zadania, súťaže či športové aktivity. Žiaci počas hodín výtvarnej výchovy vytvárali rôzne práce na tému: „Na bicykli po mojom okolí“. Projektu sa zúčastnili žiaci I. aj II. stupňa.

Tešíme sa veľkému záujmu zo strany žiakov i zamestnancov našej školy a veríme, že si to v budúcom školskom roku opäť zopakujeme.

Autori: Mgr. Martina Pahulyiová, Mgr. Valéria Džadžovská v spolupráci s pedagogickým zborom našej školy

Piatok, 01 Október 2021 11:32