Dejepisná súťaž

18. apríla sa uskutočnila dejepisná súťaž, ktorá mala tento rok nosnú tému: Dejiny vedy a techniky.


Školského kola sa zúčastnili žiaci 6. – 9. ročníka. Pričom v každom ročníku boli dvaja najšikovnejší súťažiaci, možno budúci historici. Hoci triedne kolá mali rozdielny stupeň náročnosti, v školskom kole boli rovnaké otázky pre všetkých zúčastnených.


O prvé miesto sa delili dvaja žiaci. Prekvapivo najstarší a najmladší súťažiaci – Natália Hrobárová z 9.B a Adam Koložváry zo 6.B triedy. Nielen víťazom, ale všetkým zúčastneným blahoželáme a povzbudzujeme k ďalšiemu štúdiu.


Organizačný team PhDr. Viktória Adzimová a Mgr. Pavol Kacvinský


Autor: Mgr. Pavol Kacvinský


Utorok, 18 Apríl 2023 10:57

Copyright © 2023 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide